Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Потерпілим на ТОТ продовжують нараховувати страхові виплати – ФССУ

27 Червня 2022, 8:27

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які перебувають на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на ФССУ.

Як зазначили у Фонді, потерпілі на виробництві та їхні сім’ї, які залишились на окупованих територіях, у повному обсязі отримують щомісячні страхові виплати на банківські картки. Зокрема, упродовж цього тижня для понад 2 тис. потерпілих Херсонщини ФССУ перерахував 14 млн грн страхових виплат.

Однак непрофінансованою залишається допомога за листками непрацездатності окремим застрахованим особам, чиї роботодавці на окупованих територіях, не виходять на зв’язок і не мають можливості гарантувати виплату отриманих від Фонду коштів працівникам.

Для таких працівників Фонд адаптував механізм нарахування допомог без залучення роботодавця. У зв’язку із потребою верифікації, для отримання допомоги працівники мають евакуюватися на підконтрольну територію України та звернутись у будь-яке зручне відділення ФССУ.

Нагадаємо, Уряд унормував виплату пенсій та інших соцвиплат на ТОТ і територіях, де тривають бойові дії.

Фото: pixabay