Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Хмельницькому працює єдиний в Україні військовий шпиталь для тварин

26 Червня 2022, 19:50

У Хмельницькому діє єдиний в Україні військовий шпиталь ветеринарної медицини.  Спеціалісти закладу надають допомогу собакам, які служать у ЗСУ, Нацполіції та Нацгвардії, а також тваринам у прифронтових зонах та домашнім улюбленцям вимушених переселенців.

Повідомляє РеІнформ із посиланням на сторінку Національної поліції Хмельницької області.

Військовий шпиталь ветеринарної медицини почав працювати і приймати перших пацієнтів майже з перших днів широкомасштабної російської агресії. Очолив заклад заслужений ветеринарний лікар України, професор Кирило Чумаков. Спеціалісти шпиталю надавали допомогу як службовим собакам із силових структур, які зазнали поранень внаслідок виконання бойових завдань, так і евакуйованим із зони військових дій тваринам.

Нещодавно фахівці шпиталю відвідали звільнені міста Київщини – Ірпінь, Бучу та Ворзель. Під час відрядження спеціалісти закладу спільно з кінологами Національної поліції оглянули 30 службових собак, що служать у ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції.

Крім того, ветеринари оглянули і надали допомогу майже пів сотні «цивільних» тварин – утриманцям кінноспортивної школи, котам із місцевого притулку та тваринам місцевих жителів.

Нагадуємо, що наразі запроваджено спрощений режим вивезення домашніх тварин з України до країн ЄС.

МІТКИ