Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Швейцарії запрацював український освітній хаб

25 Червня 2022, 19:17

Український освітній хаб (Ukrainian EduHub Ge Care) відкрили у Женеві спільно з Женевським осередком Українського товариства у Швейцарії (УТШ), Maison Kultura, асоціацією Ukraine Reborn, асоціацією «Діти». Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Як зазначили в Ukraine reborn, їхнє завдання – допомогти українським біженцям організувати своє життя у Швейцарії за допомогою освітніх заходів. Серед них коучинг із пошуку роботи та працевлаштування, групові заходи з «м’якої підтримки» психічного здоров’я, базова французька мова, заняття для дітей тощо. Фокус програм – на допомозі жінкам та дітям, адже це понад 70% переселенців з України.

Координати хабу: Rue de Montbrillant, 52; 1202 Geneva, Switzerland. Електронна адреса: i.akhtyrska@gmail.com, mariia.vashchuk@icloud.com.

Розклад занять анонсують у соціальних медіа Ukraine reborn:
Телеграм: https://t.me/ukraine_reborn
Фейсбук: https://www.facebook.com/ukraine.reborn.ch

За даними Міносвіти, з початку війни понад 6 млн українців, з яких 1,5 млн дітей, виїхали в інші країни. У західні ж регіони нашої країни перебралися ще більше українців. Тому в міністерстві вирішили запустити мережу освітніх хабів для навчання осіб працездатного віку новим професіям та необхідним навичкам на ринку праці, а також задля організації навчання дітей за державною програмою.

Мережа українських освітніх хабів увійшла до переліку пріоритетних проєктів у сфері освіти під час війни.

Реалізують ініціативу Інститут модернізації змісту освіти та Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Нагадаємо, «Український хаб» запрацював у столиці Бельгії Брюсселі.

Фото: pixabay