Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Варшаві відкрили Центр Освіти та Розвитку для біженців з України

25 Червня 2022, 18:43

Для підтримки та адаптації українських біженців у столиці Польщі був створений Центр Освіти та Розвитку. На безкоштовні заняття та консультації запрошують дорослих та дітей віком від 5 років. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на портал VisitUkraine.Today.

У центрі працюють психологи, психотерапевти, логопеди, дефектологи та педагоги.

Роботу закладу можна поділити на декілька напрямів:

  •  Дитячо-юнацький клуб – соціальна та освітня підтримка для дітей з України. Майстер-класи, ігри та розвивальні заняття для дітей дошкільного віку. Школярів та підлітків запрошують у талант-клуб – творча, художня, акторська та музична підготовки.
  • Психолого-педагогічна підтримка – чимало українців нині страждають від психологічних травм, завданих війною, та потребують кваліфікованої допомоги. Спеціалісти центру пропонують консультації для дітей, їхніх батьків, опікунів та вихователів з України (терапевтичні майстер-класи, арт-терапія, розвивальні заняття, зустрічі з психологом – індивідуальні та групові).
  • Тренінги для польських та українських вчителів – робота з іноземними школярами потребує від вчителів певних знань: необхідно орієнтуватися в потребах дітей, їхніх очікуваннях, а також здійснювати інтеграційні заходи. Саме тому на базі центру у співпраці з Варшавським центром освіти, соціальних інновацій та навчання відбуватимуться майстер-класи для вчителів.
  • Комп’ютерний кабінет.
  • Волонтерський центр.

Незабаром на базі центру запрацюють курси польської мови. Знання мови допоможе дітям та підліткам легше розпочати навчальний процес, а дорослі, здолавши мовний бар’єр, швидше знайдуть роботу.

Графік роботи та контакти
Центр освіти та розвитку розташований у Варшаві за адресою: Towarowa,25A, на 2 поверсі офісної будівлі. Станція метро: Rondo daszyńskiego.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 09:00 до 17:00, субота – з 09:00 до 16:00, неділя – вихідний.

Детально з інформацією про роботу центру можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, японські роботи-терапевти лікуватимуть у Варшаві дітей-біженців з України від стресу.

Фото: Facebook