Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 100 регіональних каналів і радіо транслюватимуть благодійний концерт «Місця щасливих людей»

25 Червня 2022, 14:07

Понад 100 регіональних телеканалів і радіостанцій 26 червня о 20:00 транслюватимуть доброчинний концерт «Місця щасливих людей». Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на пресслужбу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Під час концерту збиратимуть кошти на відновлення української медійної інфраструктури, що постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Захід створений музичною премією Yuna в рамках ініціативи Нацради Media Heart of Ukraine.

Кошти, отримані під час трансляції, будуть спрямовані на придбання і поновлення медійного обладнання в найбільш постраждалих від війни містах.

Гімн благодійного телерадіоконцерту – нова версія пісні Кузьми Скрябіна «Місця щасливих людей». У приспівах Кузьма перераховує міста, в яких колись пережив хвилини щастя. В оновленій версії вони замінені назвами гарячих точок російсько-української війни: Київ, Ірпінь, Миколаїв, Маріуполь, Херсон, Чернігів, Суми, Харків, Львів.

У записі разом із гуртом «Скрябін» взяли участь «Казка», Артем Пивоваров, Сергій Танчинець («Без обмежень»), Фагот («ТНМК»), Наталія Могилевська, Іван Наві, Руслана.

Крім того, в телерадіоконцерті будуть вибрані виступи премії Yuna за 10 років і найкращі твори арт-проєкту «Буремні вірші».

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, з 17 червня відновив показ вистав Одеський національний академічний театр опери та балету.

Фото: detector.media