Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Данія першою зробила внесок для відновлення зруйнованої енергетичної інфраструктури України

26 Квітня 2022, 11:57

Данія зробила внесок у Фонд відновлення зруйнованої війною української енергетичної інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

«Щиро дякую першому донору, Данії, за те, що вона відповіла на заклик України надати невідкладну підтримку енергетичному сектору в ці важкі часи війни. Щодня українські енергетики попри ворожі обстріли знову і знову відновлюють електромережі та газопостачання. Закликаємо наших міжнародних партнерів ставати донорами Фонда аби допомогти українським енергетикам якнайшвидше повернути світло, тепло та воду сотням тисяч українських родин», — наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Заплановано, що кошти, які надійдуть на рахунок фонду, спрямують на відновлення енергетичної інфраструктури, яка була пошкоджена або зруйнована внаслідок російської агресії на території України. Наразі у міністерстві не повідомили, про яку суму допомоги від Данії йдеться.

Фонд для відновлення зруйнованої війною української енергетичної інфраструктури був створений Енергетичним співтовариством на початку квітня. Заплановано, що його донорами стануть переважно держави-члени ЄС, а також міжнародні компанії і корпорації.