Все про українців на Батьківщині й за кордоном
ВАЖЛИВО

У Києві запрацювало ще два Центри життєстійкості

9 Червня 2025, 19:03

У Києві запрацювало ще два Центри життєстійкості

Фото: Міністерство соціальної політики України

В столиці у Солом’янському та Дарницькому районах відкрили два нових Центра життєстійкості. Про це повідомляє ІА «Ре-Інформ» з посиланням на Урядовий портал.

Центри життєстійкості діють по всій Україні — це безпечні простори, відкриті для всіх, незалежно від віку, соціального статусу чи життєвих ситуацій. Тут надають підтримку професійні психологи та соціальні працівники, проводяться індивідуальні й групові заняття, а також консультації для сімей з дітьми. Усі послуги є безкоштовними та конфіденційними.

«У великому місті завжди більше руху, більше людей і більше мовчазного болю. Київ прихистив тисячі родин, які залишили свої домівки, рятуючись від війни. Центри життєстійкості створені, щоб допомогти людям не лише впоратися з викликами, а й віднайти себе в новій реальності. Тут не замінюють втрачене, але допомагають знайти нову опору. Людина отримує можливість бути почутою, відчути, що її досвід важливий, що вона – частина громади, яка здатна підтримати», – йдеться у повідомленні.

Центр у Солом’янському районі запрацював за адресою: вул. Академіка Шалімова, 13. Його відкриття стало результатом співпраці Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» та Солом’янської районної державної адміністрації в межах пілотного проєкту з розвитку життєстійкості, що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Також, цього місяця Центр життєстійкості відкрився на базі Центру ментального здоров’я у Дарницькому районі за адресою вул. Анни Ахматової, 31.

Мережа Центрів життєстійкості продовжує розширюватися у відповідь на зростаючу потребу в підтримці. Наразі у 228 таких центрів по всій Україні стали місцем, де люди знаходять не лише психологічну та соціальну допомогу, а й змогу відновлювати своє життя у колі підтримуючої спільноти. Щодня понад 1500 фахівців працюють над тим, щоб допомогти українцям долати труднощі, знаходити внутрішні ресурси й не залишатися сам на сам із переживаннями.

Раніше ми повідомляли про те, що Уряд започаткував виплати дітям, які повертаються з окупації чи депортації.

МІТКИ