Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Таїланд пом’якшує ковідні обмеження

25 Червня 2022, 12:07

Таїланд з 1 липня скасовує вимогу реєстрації мандрівників на онлайн-платформі Thailand Pass. Для в’їзду достатньо пред’явити сертифікат вакцинації або результат експрес-тесту на антиген. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на багатонаціональний телеканал новин CNA.

Окрім цього, туристам більше не потрібно придбавати страховку, що покриває лікування коронавірусу. Однак, Thai Pass продовжить своє існування, але використовуватиметься для іншої мети. Так, якщо турист захворіє в Таїланді, він зможе повідомити про це за допомогою сайту Thailand Pass.

Крім того, влада планує зняти низку антиковідних обмежень у всіх 77 провінціях держави. Зокрема, там відкриють розважальні центри, їм дозволять працювати до другої ночі.

Маски залишають рекомендованим атрибутом, але необов’язковим на відкритому повітрі, якщо ця зона не переповнена або погано провітрюється. У приміщеннях – маски залишать обов’язковими.

Температурний скринінг у будівлях більше не потрібний, якщо в цій місцевості немає високого ризику захворюваності на COVID-19.

Наразі, для в’їзду в королівство необхідно одержати дозвіл, завантаживши на онлайн-платформу Thailand Pass копію закордонного паспорта, сертифікат вакцинації, медичну страховку з мінімальним покриттям $10 тис., якщо потрібно – візу.

Нещепленим чи неповністю вакцинованим замість сертифіката слід завантажити результат тесту ПЛР, зробленого за 72 години до поїздки. Після завершення реєстрації на Thai Pass буде автоматично згенерований QR-код – він є дозволом на в’їзд.

Нагадаємо, Єгипет скасував коронавірусні обмеження на в’їзд до країни.

Фото:pixabay