Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Де в Україні можна купатися влітку?

25 Червня 2022, 10:48

В Україні в самому розпалі купальний сезон. Відтак, місцеві органи влади визначили 240 місць відпочинку на водних об’єктах, з них 194 обладнані пляжами. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на прес-офіцера Державної служби надзвичайних ситуацій Олександра Хорунжого під час брифінгу в Медіацентрі Україна.

Однак, області які перебували під окупацією, або ті, де велися чи продовжуються бойові дії, купальний сезон не розпочали. До таких областей відносяться:

  • Київщина, зокрема, місто Київ,
  • Донеччина,
  • Чернігівщина,
  • Миколаївщина,
  • Одещина,
  • Сумщина.

У вищеперерахованих регіонах ДСНС взагалі радить утриматися від відпочинку біля водойм, адже вони досі можуть бути забруднені величезною кількістю вибухонебезпечних предметів.

У тих регіонах, де відкрили купальний сезон, варто пам’ятати, що купатися потрібно саме у місцях, визначених військовими адміністраціями та місцевими органами влади.Такі місця повинні бути обладнані рятувальними постами, очищені, зокрема і дно. Також вони мають бути без швидкої течії та мати пологий спуск у воду.

Хорунжий також зазначив, що від початку повномасштабної війни росії проти України, рятувальники вже очистили від вибухонебезпечних предметів близько 33 га акваторій, найбільша кількість з яких знаходиться у Київській області.

Наразі робота ведеться на Сумщині, Миколаївщині та Запоріжжі.

Нагадаємо, ми розповідали, як переселенцю, повертаючись додому, не натрапити на міни в себе у місті чи на подвір’ї.

Фото: itvua.tv