Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Рішення про відкриття пляжного сезону на морі мають ухвалювати військові

25 Червня 2022, 10:22

Відкривати чи ні сезон відпочинку на морському узбережжі Одещини й визначати місця для купання мають вирішувати військові. Про це заявив під час національного інформаційного телемарафону речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Посадовець є прихильником такого варіанту розв’язання проблеми, коли останнє слово в цьому питанні належить нашим військовим, оскільки морське узбережжя і пляжі на ньому наразі фактично є лінією фронту. І там завжди актуальними є загрози – як ракетна, так і військово-морська.

Братчук зауважує, що ЗСУ зробили все, аби свого часу провести протидесантні й протикорабельні заходи, адже оборона міста, всього регіону та загалом України зараз є пріоритетним питанням.

Тому, як вважає речник ОВА, повноцінні пляжні відпочинки стануть можливими вже після перемоги. Хоч і втрати у галузі туризму в Одеському регіоні нині дуже великі. Натомість у цій сфері зараз доцільно працювати у напрямку не відновлення роботи нічних розважальних закладів, а саме відкриття й діяльності закладів відпочинку та реабілітації.

Зараз на одеських пляжах зі зрозумілих причин діє заборона на купання в морі. Але не всі дотримуються таких обмежень і патрульна поліція докладає максимум зусиль для боротьби з порушниками та запобігання трагедій, які однак трапляються. Так само вже працюють і громадські активісти, які долучаються й переконують людей не йти до тих частин узбережжя, що є замінованими.

Представник Одеської ОВА повідомив і про ініціативу відкрити деякі ділянки пляжів та узбережжя для купання відпочиваючих.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, яку модель поведінки обрати, плануючи моменти хоча б тимчасової позитивної перезарядки себе і близьких. Що нині є коректним і допустимим, який формат емоцій, особистого свята обрати, аби не бути звинуваченим у надмірних веселощах?

Фото: Одеська міськрада