Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Подати заявку на грантові програми проєкту «єРобота» можна буде через Дію – Прем‘єр-міністр України

25 Червня 2022, 9:34

Поступово в Дії з’являться можливість та деталі, як податися на кожну із шести грантових програм в рамках великого проєкту «єРобота». Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля.

«Шість грантових програм, представлені цього тижня, — це основа нашого великого проєкту «єРобота», який дозволить кожному, хто має бажання, навички та план, запустити власну справу, розширити свій малий або середній бізнес, а також розпочати нову кар’єру», – зазначив Денис Шмигаль.

Посадовець додав, що в Уряді хочуть, аби люди залишалися жити та працювати в Україні, бачили тут можливості й перспективи. Саме на це і спрямована програма «єРобота».

«Поступово в Дії з’явиться можливість та деталі, як податися на кожен із цих грантових проєктів. Все буде зручно, швидко і прозоро», – повідомив Прем‘єр-міністр.

За його словами, у межах програми «єРобота» держава надасть до 8 млн грн безповоротних грантів на створення й розвиток переробних підприємств. Це можуть бути підприємства у сфері деревообробки, меблевого виробництва, металообробки, агропереробки, виробництва будматеріалів тощо.

Нагадаємо, Кабмін почав впроваджувати проєкт грантової допомоги «єРобота» для підтримки новоствореного бізнесу в Україні.

Фото: Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України