Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Здобуття нової професії під час війни. Що пропонують центри зайнятості?

24 Червня 2022, 18:30

Центри профтехосвіти служби зайнятості пропонують опанувати фах оператора дронів, монтажника віконних та дверних конструкцій, ізолювальника з термоізоляції, а також пройти навчання в школі фермерства чи отримати навички роботи у сфері ІТ-технологій. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Державну службу зайнятості України.

Окрім понад 95 робітничих професій, які можна здобути в центрах профтехосвіти, є й інші пропозиції.

Оператор дронів

Професійне навчання відбувається для потреб аграріїв і промисловців. Слухачі опанують як теоретичний матеріал про типи безпілотних літальних апаратів, так і практичні навички роботи з ними.

Де здобути навички керування дронами: Полтавський, Одеський та Дніпропетровський центри профтехосвіти Держслужби зайнятості.

Монтажник віконних та дверних конструкцій, ізолювальник з термоізоляції

Уже зараз в деокупованих регіонах є потреба в спеціалістах із монтажу металоконструкцій.

Де здобути часткову кваліфікацію: Львівський, Одеський та Рівненський центри професійно-технічної освіти Держслужби зайнятості.

Школа фермерства

Унікальний проєкт для майбутніх аграріїв. Особливості вирощування овочів на відкритому та закритому ґрунті, вирощування квітів та декоративних рослин, ягід, бджільництво, виноградарство, а також – основи маркетингу, бізнес-планування, оподаткування власної справи та питань регулювання праці в сільському господарстві.

Де здобути навички: Полтавський, Львівський, Рівненський, Дніпропетровський, Івано-Франківський та Одеський центри профтехосвіти Держслужби зайнятості.

ІТ-технології

Офісні технології, розробка вебсайтів, проєктування та креслення, комп’ютерна графіка та вебдизайн, тестування програмного забезпечення.

Де здобути навички: Рівненський, Дніпропетровський та Одеський центри профтехосвіти Держслужби зайнятості.

Додаткова інформація: у будь-якому центрі зайнятості, на сайті Держслужби зайнятості – у розділі “Навчання”, в онлайн-підтримці в Telegram, а також за номером гарячої лінії  0 (800) 50 99 66.

Нагадаємо, офіційно зареєстрованих безробітних, які не знайдуть роботу протягом 30 днів, залучатимуть до суспільно корисних робіт.

Фото: Держслужба зайнятості України