Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Італія продовжить фінансувати відновлення Бучі

24 Червня 2022, 10:28

Італія ухвалила рішення про надання перших 500 тис. євро на відновлення Бучі. Фінансувати відбудову міста планують і надалі.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на заяву мера італійського міста Бергамо Джорджо Горі під час зустрічі з Міністром фінансів України Сергієм Марченком.

Як запевнив Горі, Італія продовжить залучати кошти на відновлення Бучі, що зазнало значних руйнувань від російських військ.

Відомо, що у квітні одна італійська гуманітарна ініціатива ухвалила рішення надати перші 500 тис. євро на відновлення Бучі. Муніципалітет Бергамо готовий виступити одним з донорів відбудови бучанської комунальної інфраструктури та об’єктів соціальної сфери.

У пріоритеті відновлення цього міста на Київщині – відбудова зруйнованої інфраструктури, житла, переобладнання парків спеціальної техніки, зокрема автомобілів швидкої меддопомоги, пожежних машин і громадського транспорту.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії в Бучацькій громаді загинули 1137 осіб, безпосередньо у Бучі – 461 людина.

Нагадаємо, італійський бізнес долучиться до програм післявоєнної відбудови України.

Фото: Укрінформ

МІТКИ