Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Заради допомоги Україні: канадський рок-гурт виставив на аукціон унікальну гітару

23 Червня 2022, 21:45

Знаний канадський рок-гурт «Billy Talent» оригінальним чином вирішив підтримати Україну у важкий для неї час. Артисти вигадали ідею, аби допомогти нашій державі не тільки у форматі якихось слів, а й винайшли спосіб, як зібрати кошти для народу, що захищає демократію в Європі.

Отже, канадійські артисти зважилися на продаж гітари одного з учасників колективу. І новиною про це вони поділилися у власному Instagram-блозі.

Рок-музиканти розповіли, що вони виставлять на торги гітару, що колись належала учаснику їхньої групи – Йєну. Для рокерів цей інструмент напрочуд важливий.

«Ось ваш шанс зробити ставку на електрогітару Йєна – Fender Squire, підписану всіма нами. У співпраці з німецькими музичними журналами Gitarre & Bass і GrandGtrs Nik Huber Guitars розпочато кампанію зі збору коштів Gear for Hope на підтримку невідкладної допомоги Україні й «Лікарям без кордонів», біженцям ООН, німецькому Червоному Хресту і Aktion Deutschland hilft», – написано у блозі.

Стартова ціна інструмента – 1 тис. євро. Аукціон триватиме 20 днів, після чого всі вторговані кошти канадські артисти мають віддати на підтримку Україні, що наразі потерпає від повномасштабного вторгнення росії.

Нагадуємо, що пожежники з польського міста Слупськ вирушать у благодійний велопробіг, щоб зібрати кошти для колег та їхніх родин із України. Вони планують подолати щонайменше 761 кілометр за три дні.

Фото – instagram.com