Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Бородянці діє склад, де можна знайти речі, втрачені під час окупації

23 Червня 2022, 20:32

Пресслужба поліції Київщини повідомила про те, що після звільнення території Бородянської громади від окупантів місцеві поліцейські знаходили багато майна, прихопленого з тутешніх будинків і магазинів російськими військовими й доморощеними мародерами.

Викрадене виявляли навіть посеред вулиць. Тому керівникам поліції разом із офіцерами громади й місцевою владою довелося обладнати склад, де зберігається таке поки що безхазяйне майно. Але поступово люди повертаються до своїх домівок чи просто приїздять у рідну Бородянку довідатися, що сталося з їхніми колись рідними обійстями, із сусідськими господами та родичами. І от саме завдяки роботі поліцейських офіцерів громади, які змогли зберегти знайдені після відступу ворога речі і разом із муніципальною владою організувати процес верифікації їхніх господарів, уже вдалося повернути приблизно 350 особам їхнє майно.

А громадянам, щоб отримати свою річ, що зберігається на цьому спеціальному складі, потрібно прийти із паспортом та документом чи фото, що підтверджують право власності на майно.

Лише впродовж останнього тижня правоохоронці повернули речі щонайменше 30 місцевим жителям.

Фото: Національна поліція