Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні зняли обмеження на кількість учнів у класах

23 Червня 2022, 18:50

Верховна Рада внесла тимчасові зміни до закону про загальну середню освіту, які скасовують на час дії воєнного стану обмеження на кількість учнів у класах і тривалість навчального року. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на інформаційно-юридичний сайт “Я і закон”.

Рішення парламенту призупиняє:

  • норму закону про загальну середню освіту, яка встановлює тривалість освітнього процесу у межах навчального року не менше 175 навчальних днів;
  • положення про наповнюваність класу – не менше 5 і не більше 24 учнів у початковій школі, не менше 5 і не більше 30 – у базовій чи профільній школі;
  • дію положення, що вимагало проводити громадські обговорення для реорганізації, зміни типу чи ліквідації шкіл у сільській місцевості.

Крім цього, Верховна Рада дозволила продовжувати контракти з директорами шкіл без проведення конкурсу до припинення воєнного стану та протягом шести місяців з дня його закінчення.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, поза межами України перебуває 651 тисяча дітей шкільного віку, а під окупацією – 1174 школи.

Фото: portal.lviv.ua