Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для водіїв-біженців з України у ФРН надають безкоштовну допомогу на дорозі

23 Червня 2022, 17:32

Загальнонімецький автомобільний клуб надає українським біженцям у Німеччині безкоштовну підтримку у разі аварії. Приходить на поміч і волонтерам, які перевозять допомогу в Україну. Повідомляє РеІнформ із посиланням на ADAC.

Зазвичай фахівці ADAC надають послуги з допомоги на дорозі у випадку технічної аварії, несправностей автомобіля або сприяють із послугами евакуатора. Кожен такий виїзд може обійтися в сотні євро. Натомість для біженців з України, а також для німців, які допомагають нашій країні та волонтерів, послуги ADAC є безкоштовними.

Куди телефонувати, щоб скористатися допомогою ADAC?

Звичайна вартість абонемента від 94 євро на рік. Від українців придбання клубної карти не вимагається, як і членство в клубі. Біженці з України можуть викликати сервісну службу ADAC без зайвої бюрократії, лише скориставшись номером гарячої лінії – 08920204000.

Втім, в Автоклубі зазначають, що вразі дорожньо-транспортної пригоди за участю інших водіїв необхідно викликати поліцію і, за потреби, евакуатор. У таких випадках безкоштовна допомога від ADAC не передбачена.

Фото: t-online.de