Все про українців на Батьківщині й за кордоном
ВАЖЛИВО

Освітній застосунок «Мрія» став доступний для всіх українських шкіл

14 Квітня 2025, 16:29

Фото: thedigital.gov.ua

Розробники протестували додаток і портал у 40 школах, а цьогоріч до нього доєднаються дві тисячі навчальних закладів із різних регіонів України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство цифрової трансформації.

«У вересні 2024 року розпочалося пілотування Мрії в шести областях України: у прифронтових містах і гірських селах, у школах із повністю дистанційним форматом навчання та в тих, які навчаються офлайн в укриттях. Ми перевірили, як працює екосистема, та вдосконалили її. Тепер відкриваємо Мрію для всіх шкіл країни», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що застосунок дає змогу вчителям автоматизувати свої процеси – від календарно-тематичного планування до створення розкладу та виставлення оцінок, а також ділитися нотатками чи коментарями з учнями й спілкуватися з дітьми та батьками в захищених чатах.

Крім того, незабаром вчителі зможуть автоматично генерувати тести за допомогою ШІ, отримувати виконані домашні завдання та створювати міжкласні групи.

Для учнів у застосунку буде доступ до розкладу, домашніх завдань, персоналізованої бібліотеки контенту та динаміки результатів.

«Тепер у Мрії ще й передбачена внутрішня валюта – мрійки, яку діти обмінюватимуть на різноманітні бонуси: квитки в кіно, майстеркласи, VR-квести тощо», – зазначено в повідомленні.

Батьки завдяки додатку матимуть повну картину досягнень дитини, відстежуватимуть її прогрес. А невдовзі зможуть обирати своїй дитині гуртки за інтересами поруч із домом чи школою.

Наразі до Мрії вже під’єднано 150 шкіл, а в обробці ще тисяча нових заявок.

Мрія – ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яку реалізують Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України разом із Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Раніше ми повідомляли про те, що в Запоріжжі розпочали будівництво нової підземної школи для безпеки учнів.

МІТКИ