Все про українців на Батьківщині й за кордоном
ВАЖЛИВО

На Вінниччині розпочав роботу Центр життєстійкості

31 Березня 2025, 14:38

Фото: фейсбук Вінницька обласна державна адміністрація

Він запрацював в Лука-Мелешківській територіальній громаді. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Вінницької обласної військової адміністрації.

Зазначається, що в осередку мешканці громади, внутрішньо переміщені особи, військові та їхні сім’ї, ті, хто втратили рідну людину, мами з дітьми, люди літнього віку та особи, що потребують підтримки, можуть отримати необхідну психологічну допомогу.

«Тут завжди допоможуть, підтримають, надихнуть, вислухають. Бо саме завдяки спільній взаємодії людина випрацьовує навичку життєстійкості, може знайти опору і здатна швидше включитися в життя, навіть після кризових ситуацій», – йдеться у повідомленні.

Наразі Вінниччина – серед лідерів по створенню Центрів Життєстійкості, в області їх налічується вже 17, Вони розташовані в таких територіальних громадах: Вінницькій міській; Лука-Мелешківській; Погребищенській міській; Томашпільській селищній; Хмільницькій міській; Чечельницькій селищній; Шаргородській міській; Крижопільській селищній; Ладижинській міській, Вороновицькій, Вапнярській, Гніванській, Жмеринській, Тульчинській, Бершадській, Козятинській та Барській ТГ.

У зазначених просторах, окрім надання психологічної допомоги, також можна провести консультації з соціальних питань та долучитися до волонтерських ініціатив у громаді.

«Загалом робота Центрів життєстійкості зосереджена на формуванні осередків взаємопідтримки, адже тільки підтримуючи та допомагаючи одне одному, ми стаємо сильніші й здатні здолати всі виклики», – йдеться у повідомленні.

Центр життєстійкості знаходиться за адресою: с. Лука-Мелешківська, вул. Шкільна 2. Працює по буднях з 09:00 до 16:00: у суботу та неділю – з 10:00 до 15:00.

Додаткову інформацію можна дізнатися за номером: (098) 695-56-28.

Раніше ми розповідали про те, що мешканці Жмеринської громади на Вінниччині можуть скористатися послугами простору психосоціальної підтримки.

МІТКИ