Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Японські університети підготували українцям спецпрограму: як взяти участь

15 Червня 2022, 15:23

Шістнадцять японських університетів доєдналися до Державної програми й готові прийняти українських студентів. Виші пропонують короткострокові програми тривалістю від одного до двох років. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на онлайн-газету Japan Today.

Ініціативу очолює Токійська організація Pathways Japan, яка надає допомогу біженцям з Сирії та Афганістану в питаннях освіти і кар’єри.

Заявки на вступ прийматимуть до 24 червня. Очікується, що студенти прибудуть в Японію до серпня, перш ніж у вересні розпочнеться новий навчальний рік. Подати заявку можна на сайті організації.

Зазначається, що студентам, яких погодять, Японія дасть авіаквитки, житло, допомогу у видачі віз і посвідки на проживання, а також стипендію, або допомогу в пошуку роботи на неповний робочий день.

Всього японські університети готові прийняти близько 70 українських студентів. Кандидати мають бути неодруженими українцями або іноземцями, які не можуть повернутися у свою державу. Також умова – володіння японською або англійською мовами.

У навчальних закладах переконані: ця ініціатива стане і корисним досвідом для японських студентів. Це дасть їм шанс допомогти постраждалим від війни студентам з України побудувати нове життя в цій далекій країні.

Нагадаємо, що в Польщі стартує освітня платформа реєстрації українських студентів на навчання.

Фото: bbc.com