Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українці отримають можливість навчатися агробізнесу в США

15 Червня 2022, 12:00

Міністерство сільського господарства США планує відновити програму The Cochran Fellowship Program в Україні. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Варто зазначити, що програма Cochran Fellowship Program надає короткострокові можливості навчання для спеціалістів у галузі сільського господарства з країн із середнім рівнем доходу та країн, що розвиваються. Програма передбачає 2-3 тижні навчання сільському господарству США. Стипендіати працюють з університетами США, державними установами та приватними компаніями. Вони проходять практичну підготовку, щоб покращити свої технічні знання та навички в галузях, пов’язаних із торгівлею сільськогосподарською продукцією, розвитком агробізнесу, менеджментом, політикою та маркетингом.

Зокрема, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та міністр сільського господарства США Томас Джеймс Вілсек підписали Меморандум про взаєморозуміння між аграрними міністерствам обох країн.

Сторони домовилися співпрацювати та здійснювати обмін інформацією у галузі рослинництва і тваринництва, зокрема зі сільськогосподарської статистики, обмін даними про кліматичні умови для підвищення продуктивності, а також інформувати про потреби продовольчої безпеки та надавати підтримку в умовах обмежених ресурсів і перебоїв у ланцюгах постачання.

Також меморандум сприятиме поліпшенню комунікації з питань двосторонньої торгівлі.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, університети Кельна й Бонна об’єднали зусилля у підтримці українських науковців, які постраждали від війни. Вони створили Кельнсько-Боннську «академію в екзилі», де вчені з України зможуть провадити наукову діяльність.

Фото: latifundist.com