Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Медитації, трекери настрою та онлайн-психотерапія: 10 застосунків для підтримки ментального здоров’я

22 Листопада 2024, 10:41

У сучасному світі питання збереження ментального здоров’я стало важливим як ніколи. Особливо це актуально для українців, адже в умовах повномасштабної війни складно зберігати внутрішню рівновагу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

Розповідаємо про 10 мобільних застосунків для підтримки психоемоційного добробуту:

  • Svitlo 

Програма пропонує прості й ефективні медитативні техніки, поведінкові вправи та трекери настрою, що базуються на науково обґрунтованих методиках. Застосунок допомагає втримати рівновагу, підносить емоційний стан, мотивує на саморозвиток та доповнює роботу з психотерапевтом.

  • «База»

«База» – застосунок для психологічної підтримки ветеранів. Тут є перелік медитацій на різні теми: подолання труднощів, контакт зі своїм тілом, подолання неспокійних думок, турбота про себе, доброзичливість до себе й інших, вдячність за свої досвіди тощо.

  • Better Me: Mental Health

Тут зібрано керовані медитації, практики зняття стресу, дихання та покращення сну, а також сотні вправ для подолання тривоги й підвищення відчуття щастя. Періодично в застосунку з’являються мікрокурси: наприклад, про те, як правильно взаємодіяти з людьми з ампутованими кінцівками.

  • VOS

На початку повномасштабної війни трекер ментального здоров’я VOS відкрив українцям доступ до преміумверсії. Вона дає користувачам ексклюзивні інструменти для покращення ментального стану: щоденник, трекер настрою, афірмації, дихальні вправи, персональну аналітику, звіти про самопочуття тощо. Також у цій версії можна цілодобово консультуватися з психотерапевтами.

  • Calm Harm

У застосунку можна вести щоденник та проводити самоаналіз, а також є контакти ліній психологічної допомоги.

  • Rozmova

Платформа, на якій можна швидко та зручно обрати собі психотерапевта чи психотерапевтку. Користувачі проходять коротку анкету, у якій вказують ціль терапії, симптоми, бажану методику лікування – і отримують персоналізовану добірку кваліфікованих фахівців, які найбільше збігаються з індивідуальним запитом.

  • Happify

Застосунок пропонує вправи, ігри та тести для подолання негативних думок, стресу й життєвих викликів.

  • «Тиша» 

Додаток пропонує понад 80 медитацій під різні запити, низку курсів як для початківців, так і для досвідчених медитувальників, дихальні практики для заспокоєння та концентрації, таймер для персоналізованих медитацій.

  • Spokiy

Україномовний застосунок для медитації та психологічної гігієни, який допомагає відновити внутрішню рівновагу, підвищити концентрацію, знизити рівень тривожності, покращити якість сну та віднайти спокій.

  • Wysa

Застосунок використовує штучний інтелект для спілкування з користувачами, допомагає відстежувати емоції та пропонує вправи для зниження стресу.

Раніше ми розповідали про те, що міжнародна IT-компанія відкрила українцям безкоштовний доступ до застосунків для підтримки фізичного здоров’я.

МІТКИ