Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

19 червня відновлює роботу столичний Театр юного глядача

13 Червня 2022, 21:03

Галузь культури вчиться виживати в нових реаліях. Попри воєнні складнощі та ризики, актори знову готуються до зустрічей зі своїми шанувальниками. Серед з лідерів – столиця, де чимало театрів відчинили свої двері або готуються це зробити ближчим часом. Зокрема, київський Театр юного глядача анонсував повернення на афіші виставою «Догоридригом», що відбудеться 19 червня о 15.00. Про подію розповів для «Дзеркала тижня» директор – художній керівник столичного ТЮГу на Липках В’ячеслав Жила.

На глядача чекає щира сімейна історія про пригоди дівчинки Лізи та її веселої бабусі. Вона про те, як дітям і дорослим важливо поважати й піклуватися одне про одного. А вже 26 червня театр презентує казкову історію «Ти особливий!», яку вже у благодійному форматі покажуть у дитячій лікарні «ОХМАТДИТ».

Також очільник ТЮГу повідомив, що нині в театрі тривають відкриті професійні тренінги для акторів і безкоштовні майстер-класи для дітей. Серед викладачів – актори й режисери Валерія Федотова, Павло Гатілов, Євген Супруг.

Водночас театр готує нові постановки, зокрема «Дон Кіхот» Мігеля Серватнеса, «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненка, «Фарбований Лис» Івана Франка, «Цар, Плаксій та Лоскотун» Василя Симоненка. Вже тривають активні репетиції нової вистави «Благослови дітей і звірів» за повістю американського письменника Глендона Свортаута.

Проте прем’єрні дати нових вистав театр ще не афішував.

Нагадуємо, що на Закарпатті показують українські фільми та виставки у підвалі старовинного палацу.

Фото: Театр юного глядача