Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Парижі Міноборони України демонструватиме кадри знищення «другої» армії світу

13 Червня 2022, 18:05

З 13 по 17 червня вітчизняне оборонне відомство братиме участь в одній із найбільших міжнародних оборонних виставок у світі – Eurosatory. Цьогоріч у центрі уваги понад ста країн-учасниць міжнародного заходу буде російсько-українська війна та пов’язані з нею глобальні безпекові виклики. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на АрміяІnform.

На виставці будуть представлені світлини фронтових кореспондентів, які працювали в районах ведення бойових дій.

Об’єднана експозиція Міністерства оборони України та державних компаній представлятиме український стенд загальною площею 210 кв. м, головною частиною якої будуть дві фотозони.
Перша отримала умовну назву «Обличчя війни». Вона демонструватиме незламних духом українських захисників, які боронять свою Батьківщину від російського агресора.

Друга – викриватиме воєнні злочини рф. Вона сформована з фотографій, які висвітлюють руйнівні наслідки широкомасштабної війни росії проти України. Вона також демонструватиме ефективність збройного опору ЗС України. Зокрема, уражену техніку ворога, яка була знищена за допомогою зброї та техніки українського та іноземного виробництва.

Передбачається, що українська делегація проведе низку переговорів з офіційними представниками урядів інших країн, які є учасницями виставки, міжнародних організацій: ООН, ЄС, НАТО, ОБСЄ тощо. Планується також укладання договорів про поглиблення співпраці між суб’єктами оборонного сектору, військово-промислового комплексу України та провідними світовими виробниками військової продукції.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, у Вроцлаві (Польща) відкрилася виставка Azov84 зі світлинами захисника Маріуполя та фотографа Дмитра Козацького. На ній демонструються фото, зроблені ним під час 84 днів захисту Азовсталі.

Фото: АрміяІnform