Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції оновило перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

13 Червня 2022, 13:32

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на підставі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Станом на 07.06.2022 року в оновленому переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) 8 областей. Це територіальні громади Дніпропетровської (7 громад), Донецької (66 громад), Запорізької (55 громад), Луганської (37 громад), Миколаївської (24 громади), Харківської (51 громада), Херсонської (49 громад) і Сумської (14 громад) областей.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

У міністерстві інформують, що перелік формується за погодженням Міністерства оборони України на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

До уваги беруть три головні критерії щодо визначення територій:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в одній зі вказаних областей, але вашої громади немає в цьому переліку, у Мінреінтеграції радять звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й поточнити інформацію.

Нагадаємо, Мінреінтеграції повідомило актуальні номери гарячих ліній.

Фото: Мінреінтеграції