Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

До уваги студентів: Маріупольський держуніверситет починає працювати в евакуації

23 Квітня 2022, 17:23

Про нещодавню передислокацію у Київ Маріупольського державного університету відповідно до рішення Міносвіти розказав його ректор Микола Трофименко.

З його слів, керівництво навчального закладу наразі прагне зберегти своїх викладачів, студентів і наукову базу, аби після повного звільнення рідного міста повернутися до нього. Також на базі цього вишу разом із міською владою Маріуполя планується розгортання потужного центру допомоги землякам.

Фактично ж робота держуніверситету на столичній землі стартувала 18 квітня. Він переїхав на базу Київського Національного університету будівництва й архітектури. У закладі освіту здобувають майже 4,5 тис. студентів.

Станом наразі із Маріуполі вже виїхало десь 80% працівників МДУ.

Микола Трофименко запевняє, що вони вже отримали надійну інформацію про місцеперебування більшої частини своїх студентів, які виїхали. З ними на зв’язку перебувають куратори. Вже підготовлений розклад навчального процесу і навіть поновлюється робота із заочниками. Завдяки перенесенню серверів у Львів, навчальний процес статує в дистанційному форматі.