Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Випускники із ТОТ зможуть вступити до вишів за дистанційною співбесідою або творчим конкурсом – Міносвіти

11 Червня 2022, 17:33

Для українських випускників, які перебуватимуть на тимчасово окупованих територіях України, або які силоміць перевезені до росії чи білорусі, буде передбачено складання вступних випробувань у форматі дистанційної індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на пресслужбу Міністерства науки і освіти України.

Як зазначили у міністерстві, для вступу на контрактну форму навчання (на більшість спеціальностей) абітурієнтам, які не зможуть виїхати на підконтрольну уряду України територію, буде достатньо подати мотиваційний лист.

У МОН додали, що усі мешканці ТОТ та місць ведення воєнних дій, які отримають позитивні результати на вступних випробуваннях, зможуть скористатися спеціальною квотою (квота-2) в закладах вищої освіти або гарантовано вступити до закладів фахової передвищої освіти.

Нагадаємо, в Україні затвердили перелік населених пунктів, де буде сформовано мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення Національного мультипредметного тесту. Також українці зможуть пройти НМТ в евакуації за кордоном.

Фото: pixabay