Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На платформі єДопомога з’явилась можливість перевірити статус заявки на виплату від міжнародних організацій

11 Червня 2022, 16:26

На соціальній платформі єДопомога відтепер можна перевірити статус заявки на допомогу від міжнародних організацій. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Урядовий портал.

Потрібно перейти за посиланням та натиснути кнопку “Перевірка статусу заявки”. Вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН) та номер телефону. Натиснувши кнопку “Перевірити статус”, можна дізнатись потрібну інформацію.

Статуси заявки можуть бути такими:

  • “Заявка не знайдена” – заявка не надсилалась через платформу єДопомога;
  • “Ваша заявка в процесі верифікації” – заявка передана до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Міністерства соціальної політики України і зараз триває ідентифікація особи, перевірка поданих даних та належності до вказаних соціальних статусів;
  • “Ваша заявка успішно верифікована” – персональні дані та соціальні статуси підтверджено;
  • “Ваша заявка не пройшла верифікацію” – вказані статуси не відповідають наявній інформації Мінсоцполітики, вам необхідно звернутися до органів соціального захисту для актуалізації статусу та після актуалізації у вас буде можливість подати виправлену заявку знову;
  • “Ваша заявка містить помилки” – потрібно виправити помилки, після цього у вас буде можливість подати виправлену заявку знову;
  • “Заявка перебуває в очікуванні на виплату від міжнародних організацій” – цей статус ще раз підтверджує, що заявка успішно пройшла верифікацію та буде передана міжнародним організаціям за умови відповідності соціальної категорії (статусу) заявника до умов виплат, які визначають міжнародні організації.

Надалі статуси можуть змінюватись після отримання заявки міжнародними організаціями за їх запитом та підтвердження готовності здійснити виплату.

Виплати здійснюватимуться за результатами проведеної верифікації та лише за умови підтримки та фінансування відповідних проєктів міжнародними донорами.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, за військовослужбовцями, захопленими в полон або заручниками, а також інтернованими в нейтральних державах або безвісно відсутніми зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років та інші види грошового забезпечення.

Фото: depositphotos/maxxyustas