Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Оперативна інформація Генерального штабу ЗС України станом на ранок 11 червня

11 Червня 2022, 11:55

Розпочалася 108 доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Генеральний штаб ЗС України.

На Волинському й Поліському напрямках до 7 батальйонів збройних сил білорусі продовжують виконувати завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях.
Продовжено терміни проведення перевірки боєготовності ЗС білорусі – до 18 червня, закриття повітряного простору над південною частиною цієї держави – до 8 липня. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з білоруської території.

На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати до 3 батальйонних тактичних груп на ділянці російсько-українського кордону у Брянській та Курській областях для запобігання перекидання українських військ на інші загрозливі напрямки. Агресор здійснив вогневе ураження артилерією позицій наших військ у прикордонних районах Сумщини.

На Харківському напрямку ворог веде оборонні дії, намагається не допустити подальшого просування українських військ до держкордону.

На Слов’янському напрямку окупант основні зусилля зосереджує на підготовці військ до наступу на Слов’янськ. Веде штурмові дії на напрямку Пасіка – Богородичне, намагається закріпитися на північно-західній околиці Богородичного.

На Лиманському напрямку ворог перегруповує війська і поповнює запаси боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів задля підготовки наступу на Слов’янськ і Сіверськ.

На Сєвєродонецькому напрямку противник веде наступ у напрямку Новотошківське – Оріхове. Закріплюється на північній околиці Оріхового. Продовжує штурмові дії у Сєверодонецьку.

На Бахмутському напрямку окупанти перегруповуються з метою наступу на Миколаївку й Комишуваху. Для посилення угруповання військ перемістили до однієї батальйонної тактичної групи.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському й Запорізькому напрямках противник активно застосовує авіацію і артилерію для сковування українських військ та перешкоджання перекиданню резервів на інші напрямки.

На Південнобузькому напрямку агресор основні зусилля зосередив на позиційній обороні, удосконалює фортифікаційне обладнання другого і третього рубежів оборони. Виявлені укріплені блокпости із залізобетонних конструкцій, розташовані поблизу мостів через Північно-Кримський канал.

Противник і далі блокує цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в чорноморській акваторії перебуває 6 носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калибр».

Фото.GeneralStaff.ua