Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Будьте пильними: окупанти в Маріуполі проводять «фільтрацію» чоловіків для поповнення ними окупаційної армії

23 Квітня 2022, 14:31

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив на своєму Telegram-каналі про масову «фільтрацію» населення та інші «фільтраційні» заходи окупантів.

За його словами, ворог посилив суцільну «фільтрацію» чоловіків у Кальміуському та Лівобережному районах міста: так відбувається примусова мобілізації до фейкової «армії ДНР». «Рекрутерів» цікавлять чоловіки віком до 40 років, яких спрямовують до Донецька.

Нагадуємо, як уникнути примусової мобілізації та ТОТ та що робити, коли вас все ж таки «призивають» до окупаційної армії, ми докладно розповідали.

Ще один компонент внутрішніх «фільтраційних» заходів: проведення «реєстрації житлового фонду», яку анонсували окупаційні сили у Маріуполі. Суть у тому, що вся нерухомість, власники якої не подадуть їм документи, буде «націоналізована». Звісно, що власників багатьох немає в живих, хтось виїхав, а документи стали частиною згарищ. Тому результат «заходів» вже прогнозований.

ДО УВАГИ МАРІУПОЛЬЦІВ!

Окупанти в «Азовсталі» вдаються до нових провокацій, змушуючи цивільне населення пересуватися Лівобережжям з білими стрічками на шляху потенційного виходу українських захисників. Насправді росіяни в такий спосіб посилюють антиснайперські заходи, використовуючи містян як приманку і живий щит, – наголосив Андрющенко.