Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Майже 75% українців не хочуть виїжджати з країни попри війну

9 Червня 2022, 18:00

Майже 75% українців не хочуть виїжджати з країни попри розв’язану росією повномасштабну війну. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на результати всеукраїнського онлайн-опитування дослідницької панелі «Власна думка» за підтримки Інституту соціології Національної академії наук.

Згідно з результатами опитування, переважна більшість респондентів, а це майже 75% – відповіли негативно на запитання про те, чи хотіли б вони виїхати зараз за межі України. Натомість майже 7% на аналогічне запитання дали ствердну відповідь, а 13,6% опитаних зазначили, що важко відповісти.

Крім того, 5% опитаних підтвердили бажання виїхати з України «до закінчення воєнних дій».

У повідомленні також зазначається, що повернення українців додому з інших країн залежить не тільки від перемоги, а й від того, наскільки швидко Україна зможе економічно та ментально оговтатися після перемоги.

Опитування провели з 1 по 4 червня. У ньому взяли участь респонденти у всіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму, Донеччини та Луганщини. Метод опитування: CAWI (Computer Assisted Web Interviewing). Вибіркова сукупність: 7414.

Нагадаємо, звідки українці беруть інформацію в умовах війни? Опитування.

Фото: AP