Все про українців на Батьківщині й за кордоном
ВАЖЛИВО

Постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування

20 Липня 2024, 15:03

Фото ілюстративне: pexels.com

Емоційно насичений контент може викликати страх, гнів, заздрість, обурення, почуття неповноцінності чи, навпаки, вищості над іншими. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм-канал Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як».

Крім того, ми постійно отримуємо короткі інформаційні сигнали, які виснажують нашу здатність правильно реагувати на стрес.

Поради про те, як, не відмовляючись від інтернету, подбати про своє ментальне здоров’я, підготували у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як», ініційованої Оленою Зеленською.

  1. Встанови межі

Розділи офлайн- та онлайн-життя, наприклад, створюючи часові проміжки без смартфону під час їжі чи перед сном, на прогулянці чи під час заняття спортом. Цей час потрібен, щоб відновитися та перезавантажитися.

  1. Використовуй технології уважно

Фото: телеграм Програма «Ти як?»

  1. Налаштуй свій простір

 Оточуй себе тим контентом, який сприяє позитивному мисленню. Це можуть бути сторінки, які надихають тебе, підтримують чи навчають.

  1. Виходь в офлайн

Фото: телеграм Програма «Ти як?»

  1. Звертайся за допомогою

 Якщо відчуваєш, що маєш проблеми зі сприйняттям контенту, занадто багато часу проводиш в онлайні чи переживаєш різні емоції від того, що бачиш у мережі, звернися за допомогою до фахівців. Вони можуть дати поради та розробити стратегії для подолання цих труднощів.

Раніше ми розповідали, як зменшити вплив негативних новин на психічне здоров’я.