Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві зареєстрували майже 66 тис. внутрішньо переміщених осіб

7 Червня 2022, 16:30

У Києві зареєстровано майже 66 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які залишили будинки через повномасштабне російське вторгнення, серед них понад 9 600 дітей. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на КМДА.

У столиці найбільше переміщених осіб із Донецької, Луганської та Київської областей. Зокрема, з Маріуполя переселилися близько 15 тисяч осіб. Найбільше переселенців зареєстровано в Святошинському, Деснянському та Дарницькому районах.

ВПО можуть отримати психологічну та юридичну допомогу у міських хабах VcentriHub. Окрім того, у хабах можна відвідати курси цифрової грамотності для людей літнього віку, а також пройти навчання з домедичної допомоги, навчання діям при хімічній та ядерній загрозі та дізнатися правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, внаслідок повномасштабного вторгнення рф багато українців були змушені переїхати в іншу місцевість. Вони залишили не лише свої домівки, але й робочі місця. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні спрощено шлях звернення за допомогою з безробіття, а також передбачено пільги для ВПО-підприємців.

Фото: Главком