Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Володимир Зеленський закликав українців говорити про Україну в світі

7 Червня 2022, 9:17

Президент Володимир Зеленський закликав українців розповідати про Україну в світі, щоб підтримувати увагу до української боротьби за свободу. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на пресслужбу Офісу Президента України.

«Готуюся до нової хвилі звернень та спілкування з політичними й експертними спільнотами світу для того, щоб гарантувати нашій державі ту підтримку, якої ми так потребуємо. Це постійний процес – збереження уваги, і його не можна зупиняти ні на мить. І це стосується насправді всіх. Кожна сучасна людина добре знає, як працюють засоби масової інформації. Тримати увагу на одній темі протягом довгого часу дуже складно. Щоб не зменшувалася увага до України, до нашої боротьби за свободу, кожен і кожна мають продовжувати говорити про те, що відбувається. Поширюйте, будь ласка, інформацію. Підтримуйте наші потреби», – сказав Володимир Зеленський у зверненні до українців.

Президент зазначив, що передусім це стосується журналістів. Однак чим «більше буде сказано про Україну у світі, то швидше ми зможемо закінчити війну та звільнити нашу землю». За його словами, це стосується усіх представників держави та української політики.

«Працюйте заради нашої оборони. У єдності й на повну силу. Але не забувайте, що бізнес, сфера культури та просто звичайні люди також можуть зробити немало для того, щоб Україна залишалася в топі глобальної уваги», – додав Володимир Зеленський.

У якості прикладу Президент України розповів про подаровані йому поштові марки, які випустили в Іспанії на підтримку України.

«Здавалося б, що може змінити поштова марка? Але це символ уваги до нашої боротьби, який побачать мільйони людей. Створювати такі символи, спонукати до створення таких символів, говорити про Україну і спонукати до розмов про Україну – це те, що допомагатиме нам у переговорах з представниками держав про конкретну важливу допомогу, яка необхідна сьогодні Україні», – наголосив Володимир Зеленський.

Фото: Офіс Президента України