Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині школярі можуть долучитися до безкоштовного літнього інтенсиву

25 Червня 2024, 18:39

Із 26 червня молодіжний простір Lviv Open Lab запускає безкоштовний літній інтенсив для підлітків. Упродовж місяця вони матимуть практичні заняття з природничих та точних дисциплін у сучасних лабораторіях. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську міську раду.

Літній STEAM-інтенсив – це комплексна програма, покликана допомогти школярам, які закінчили 7, 8, 9, 10-ті класи, надолужити освітні втрати та здобути нові навички, що будуть корисні для їхнього подальшого навчання та розвитку.

Зазначається, що під час інтенсивну на учасників чекає: лабораторні та практичні заняття з хімії, фізики, біології,  3D-моделювання, робототехніки та DIY (від англ. Do It Yourself – «зроби це сам»).

Фото: city-adm.lviv.ua

«Літній STEAM-інтенсив  – це чудова можливість підліткам поглибити свої знання в шкільних та позашкільних предметах, а також опанувати практичні навички, які вони не змогли отримати вдома через онлайн-навчання та інших обставини. Наші лабораторії оснащені професійним обладнанням, а досвідчені викладачі та ментори допоможуть зрозуміти усі складнощі дисциплін», розповідає керівниця Lviv Open Lab Анастасія Мартинюк.

Літній інтенсив триватиме:

  • 06.2024 по 24.07.2024 – перша хвиля;
  • 07.2024 по 28.08.2024 – друга хвиля.

Заняття для учнів, які закінчили 7 та 8 класи відбуватимуться щосереди з 10:00 до 14:00, а для школярів 9 і 10 класу – щочетверга. Адреса простору Lviv Open Lab: просп. Червоної Калини, 58.

Участь в інтенсиві безкоштовна за умови попередньою реєстрації. Зробити це можна за посиланням.

Додаткову інформацію можна дізнатися за номером: (096) 584-37-50 (Марія Шмегировська, комунікаційна менеджерка Lviv Open Lab).

Проєкт реалізує Lviv Open Lab з мережі ТВОРИ! спільно з управлінням освіти Львівської міської ради та Центром професійного розвитку педагогічних працівників за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KFW.

Раніше ми розповідали про те, що діти з числа ВПО та з малозабезпечених сімей можуть відпочити у літньому таборі в Карпатах.

МІТКИ