Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За 20 тисяч доларів обіцяли допомогти уникнути депортації. На Одещині викрито посадовців держпідприємства

25 Червня 2024, 17:07

Працівники ДБР спільно з СБУ повідомили про підозру начальнику управління міграційного контролю ГУ ДМС України в Одеській області та його спільнику, які за гроші обіцяли іноземному громадянину вирішити питання та залишитися в Україні. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Одеської обласної прокуратури.

За даними слідства, керівник спільно з підлеглим вимагали у громадянина Республіки Молдова 20 тисячдоларів за допомогу уникнути депортації.

Зазначається, що посадовці обіцяли іноземцю вплинути на працівників ДМС та суддів щодо прийняття позитивного рішення на його користь у справі про примусове повернення до країни походження та про заборону в’їзду в Україну.

«За клопотанням прокурора посадовцю та його підлеглому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 70 млн грн та 7 млн грн відповідно», — йдеться у повідомленні.

Наразі вирішуються питання щодо відсторонення підозрюваних від займаних посад та накладення арешту на вилучене під час обшуків майно. Слідство триває.

Раніше ми розповідали про те, що на хабарі викрили посадовця, який вимагав 250 тисяч гривень за під’єднання центрального газопостачання.

Фото: od.gp.gov.ua