Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У лікарнях ще чотирьох українських міст запрацювала «Школа супергероїв»

24 Червня 2024, 12:12

Нові навчальні осередки держустанови «Школа супергероїв» днями запрацювали в обласних та міських лікарнях у Кривому Розі, Львові, Вінниці та Рівному. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство освіти та науки.

Зазначається, що навчанням уже вдалося охопити майже 200 маленьких пацієнтів цих лікарень. 

«Мережа «Шкіл супергероїв» продовжує рости. А це значить, що ще більше дітей, які вимушено довгий час перебувають у лікарні, матимуть доступ до якісної освіти. Для них це можливість мати дитинство за лікарняними стінами, здобувати знання та позитивні емоції. Війна лиш підсвітила надзвичайну важливість підтримки дітей та забезпечення освітнього процесу в дитячих лікарнях»,зазначила засновниця «Школи супергероїв», заступниця міністра освіти та науки Євгенія Смірнова.

Наразі у приміщеннях, де невдовзі розпочнуться заняття, тривають ремонтні роботи, а також триває процес формування педагогічних колективів.

Дизайнери створили візуалізації майбутніх комфортних класів, обладнаних зручними ергономічними меблями, гаджетами та бібліотеками. До створення нових освітніх просторів у Кривому Розі, Вінниці та Рівному долучилася Фундація Олени Зеленської: загалом за її підтримки у 2024 році планують відкрити шість таких осередків.

У Вінниці освітній процес розпочали одразу у двох лікарнях: Вінницькій обласній і Вінницькому обласному медичному центрі. Тут супергерої можуть вивчати навіть правознавство.

А у Львові педагогічний колектив уже повністю укомплектовано: тут є вчителі фізики, хімії, біології, української мови, історії, англійської. Як і в кожному осередку, працюють практичний психолог і вихователь. Зокрема, попри подеколи виснажливе лікування, заняття відвідують 80% дітей-пацієнтів в онкогематологічному відділенні Клінічного центру дитячої медицини Львівської обласної лікарні.

Маленькі пацієнти Рівненської обласної дитячої лікарні з реабілітаційного центру та онковідділення вже відвідали уроки української мови та літератури, історії – майже 70 занять. До освітнього процесу активно долучаються діти, які лікуються у Криворізькій міській лікарні № 16.

Раніше ми розповідали про те, що в Києві відкрили освітній центр «Школа супергероїв».

Фото: mon.gov.ua