Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ВПО та українців, які постраждали від війни можуть отримати грант для започаткування чи відновлення підприємницької діяльності

24 Червня 2024, 10:02

Helvetas Swiss Intercooperation у межах реалізації Програми підтримки економічної стійкості України (ERP) розпочав грантову програму для  підтримки ВПО та тих, хто постраждав через війну, з метою започаткування та відновлення підприємницької діяльності. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Дія.Бізнес.

До участі запрошують підприємців з Харкова та Харківської області, Дніпра та Дніпропетровської області. Пріоритет матимуть заявники, які:

  • стали ВПО після 24 лютого 2022 року;
  • мають фінансову та соціальну вразливість (одинокий батько/мати, троє або більше дітей, особа з інвалідністю або опікун члена родини – особи з інвалідністю, ветерани тощо);
  • планують проводити свою діяльність у вже наявному окремому приміщенні (орендованому, власному, окремій кімнаті/просторі тощо).

Перевага надаватиметься таким напрямкам діяльності: будівельні та ремонтні роботи (сантехніки, електрики, монтажники, слюсарі, зварювальники, покрівельники, монтаж вікон та дверей, ремонт техніки тощо); автосервіс;прибирання, послуги з прання; сфера краси тощо.

За результатами конкурсу буде надано приблизно 40 грантів у розмірі до 114 000 гривень кожен.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно заповнити аплікаційну форму, а також додати до неї необхідний пакет документів:

  • форму бізнес-плану;
  • скановану копію довідки ВПО (за наявності);
  • фото/відео бізнесу, відеовізитівку від заявника щодо бізнес-ідеї;
  • документи, що можуть бути перевагою: рекомендаційні листи, грамоти та нагороди, відзнаки, довідки тощо.

 Дедлайн подання заявок – 30 червня 2024 року.

Детальнішу інформацію щодо правил подання заявок, а також переліку необхідних форм та документів можна дізнатися за посиланням. 

Нагадаємо, що молодіжні організації можуть отримати гранти до 15 тисяч євро.

МІТКИ