Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Канаді з’явилася третя Українська книжкова поличка

24 Червня 2024, 9:27

Цими днями в публічній бібліотеці Торонто відкрили вже третю в країні Українську книжкову поличку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Генерального консульства України в Торонто.

Зазначається, що відтепер для українців в Торонто буде доступно більше української класичної та сучасної літератури, зокрема і для дітей.

Загалом бібліотеці передали понад 120 книжок.

Фото: фейсбук Consulate General of Ukraine in Toronto

«Українська книжкова поличка в Торонто слугуватиме містком дружби між Україною та Канадою, розкриватиме багатство української літератури і культури, а також дозволятиме українцям, які прибули до Канади, рятуючись від війни, зберігати звʼязок з Україною. На тлі російського ракетного терору, зокрема знищення українських друкарень, Канада надає притулок не лише українським громадянам, але і українським книжкам», розповів генеральний консул Олег Ніколенко.

Публічна бібліотека Торонто знаходиться за адресою: North York Central Library (5120 Yonge St, North York, ON M2N 5N9).

Фото: фейсбук Consulate General of Ukraine in Toronto

Раніше Українська книжкова поличка з’явилася в центральних публічних бібліотеках Монреаля й Оттави. Також триває робота над втіленням цього важливого проєкту і в інших канадських містах.

Проєкт «Українська книжкова поличка» реалізується під патронатом Першої леді України Олени Зеленської спільно із МКІП, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги. 

У межах проєкту кожна закордонна громада може самотужки зібрати кошти та надрукувати книжки з макетів, наданих українськими видавцями, або закупити готові книги в українських дистриб’юторів.

Раніше ми розповідали про те, що в столиці Чорногорії відкрили Українську книжкову поличку.