Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мешканці якого міста країни найбільше задоволені напрямком його розвитку?

24 Червня 2024, 9:01

Нещодавно муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту (IRI) виділило групу обласних центрів, де більшість населення вважає, що їхні міста розвиваються у правильному напрямку.Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на видання «ШоТам».

Зазначається, що у Вінниці 73% мешканців вважають, що їх місто розвивається в правильному напрямку, що є найвищим показником підтримки серед усіх обласних центрів України (окрім окупованих територій та Херсону).

Хмельницький (63%) і Харків (62%) посіли другу і третю позиції за підтримкою напрямку розвитку міста. За ними йдуть Черкаси, Чернігів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів і Кропивницький, де від 60% до 51% опитаних вважають, що їхні міста розвиваються в правильному напрямку.

У Сумах, Миколаєві, Запоріжжі та Полтаві менша кількість опитаних відчуває задоволення розвитком міста – від 41% до 29%.

У минулому році усереднене значення цієї відповіді в опитуванні IRI по всіх містах-учасниках досягло рекордно високого рівня в 59%. Проте наразі загальний показник відчутно знизився до 49%, що практично відповідає результату до повномасштабного вторгнення.

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Дані були зібрані у 21 місті України (Київ та усі обласні центри, де безпекова ситуація дозволяла провести дослідження) з 13 квітня по 14 травня 2024 року за допомогою face-to-face інтерв’ю на дому у респондентів. Вибірка складалася з 16,800 постійних жителів 21 міст, віком від 18 років і старше і є репрезентативною для населення по віку та статі.

Раніше ми повідомляли, що майже 80% опитаних українців виступають за вступ України до НАТО.

Фото: shotam.info