Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Чернівцях відкрили ветеранський простір для військових та їхніх сімей

24 Червня 2024, 8:20

Нещодавно в місті запрацював перший у громаді Центр підтримки ветеранів «Місце сили». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що тут можна отримати послуги соціальної підтримки, психологічної допомоги та юридичного супроводу.

«Це ініціатива наших військовослужбовців. Вони звернулися до нас із пропозицією створити одну установу, куди би можна звернутися військовому чи ветерану та отримати юридичну, соціальну, психологічну допомогу. Ми побачили, що подібні простори почали відкривати в інших містах України і подали свою пропозицію до організації ПРООН. Пройшли відбір і відкрили такий центр… Також послугами можуть скористатися і члени родин загиблих, зниклих безвісти»,сказала директорка департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе.

Фото: ukrinform.ua

Наразі у ветеранському хабі працюють три фахівці: психолог, соціальний працівник та керівник. Пізніше до роботи планують залучати людей із ветеранського середовища, щоб забезпечити надання сервісу «рівний-рівному».

Також в осередку будуть проводитись як групові заняття, тренінги, семінари, так і індивідуальні консультації психолога і юриста.

Центр облаштувала Чернівецька міська рада за фінансової підтримки ПРООН та Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Вартість ремонту із меблями та обладнанням склала майже 50 тисяч доларів. Усі кошти виділялися програмою ПРООН.

Нагадаємо, що вже в 10 українських областях працюють «Єдині ветеранські вікна» для отримання соціальних та адмінпослуг.