Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У дитсадочку Ірпінської громади облаштували укриття за кошти уряду Литви

23 Червня 2024, 14:29

Нещодавно в селі  Козинці Ірпінської громади в садочку «Івасик-Телесик» відремонтували укриття. Це стало можливим за допомогою уряду Литви. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка.

Зазначається, що дитсадок розрахований на 60 вихованців.

«Внаслідок бойових дій на Київщині у 2022 році заклад був пошкоджений, його відновили коштом громади. Однак укриття не було, тому профінансувати його ремонт укриття погодилося Центральне агентство з управління проєктами Литовської Республіки. Протирадіаційне укриття відремонтували за 2,5 місяці. Його площа – 350 м²», – йдеться в дописі.

Було облаштовано три евакуаційні виходи і створено всі умови для безпечного та комфортного перебування дітей: спортивна кімната, приміщення для сну, ігрова кімната. Також є медпункт, кімнати для зберігання харчових продуктів та води, їдальня і санвузли.

Крім того, для дітей з особливими освітніми потребами на сходах встановили підйомно-опускне обладнання, тактильну плитку на підлозі, тактильні контрастні мнемосхеми та поручні-направляючі.

Нагадаємо, що в деокупованому селищі Херсонщини відновили «Пункт незламності» з простором для дітей.

МІТКИ