Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Вогнем і словом: українські журналісти відзначають професійне свято

6 Червня 2022, 13:35

Без представників цієї професії важко уявити наше сьогодення – наш день розпочинається зі свіжих новин та репортажів.

Повномасштабне вторгнення рф поглибило силу професійного покликання кожного українського журналіста. У фокусі опинилася війна.  Слово стало справжньою зброєю. Як сказав український поет, «правди сила ніким звойована ще не була». Отже, журналісти отримали можливість виборювати «правди силу».

Оперативна та достовірна інформація про те, що насправді відбувається в Україні –  військові злочини окупантів та непохитний героїзм українців – перевернула світосприйняття сотень мільйонів жителів планети.

Ця правда має, на жаль, надто високу ціну. За 102 дні війни від рук окупантів загинули понад 30 українських та іноземних медійників. Вони ціною життя наблизили нашу Перемогу. Вшановуємо їхню світлу пам’ять.

Щиро дякуємо усім колегам-журналістам! Кореспонденти, оператори, фотографи, стрімери в тилу, і на фронті працюють за єдиним професійним принципом: «Нічого, крім правди».

Бажаємо, щоб якнайшвидше була перегорнута ця сторінка історії, де над матеріалами доводиться працювати під кулями. Хай ваші новини будуть добрими та мирними, а  щире слово  служить істині та справедливості.

Удачі, натхнення, яскравих сюжетів, вдячної аудиторії, гідних гонорарів!

Зі святом!

МІТКИ