Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Миколаївщині замість зруйнованого росіянами навчального закладу відкрили тимчасову школу

21 Червня 2024, 14:09

Днями в Широківській громаді відкрили тимчасову школу, у які зможуть навчатися 200 дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Миколаївської обласної військової адміністрації.

«У Широківській громаді в Баштанському районі відкрили тимчасову школу, адже сільська школа була повністю зруйнована внаслідок агресії рф. Проєкт був реалізований фондом savED разом із партнерами, надаючи майже 200 дітям можливість продовжити навчання», йдеться у повідомленні.

За словами очільника Миколаївської ОВА Віталій Кім, нова школа — це дуже сучасний та комфортний простір. На його думку, рівень навчання тут значно покращиться, адже все зроблено якісно і з турботою про дітей.

Загалом це вже друга тимчасова школа, яку savED облаштував в області. За понад рік роботи в області, вже створено в регіоні 20 освітніх центрів для дітей і молоді, облаштовано 5 укриттів.

«Рік тому, приїхавши сюди, нас зустріли руїни школи й водночас очі дітей, яким ніде було зустрітись на урок, пограти в настільні ігри чи почитати книжку. І вже вони мають освітній центр з гаджетами, технікою і міні-бібліотекою, а також низку освітніх просторів для проведення занять та консультацій. А для безпеки дітей і вчителів облаштоване комфортне укриття»,додала співзасновниця savED та керівниця відділу впровадження Анна Пуцова.

Збір коштів на тимчасову школу в Широківській громаді фонд оголосив рік тому під час літньої кампанії «До школи знов».

SavED — благодійний фонд, що займається відновленням доступу до освіти у громадах, що постраждали від війни. Він облаштовує укриття, освітні центри «Вулики» відновлює постраждалі приміщення шкіл, облаштовує тимчасові освітні простори тощо. Фонд працює у Чернігівській, Київській, Миколаївській, Харківській, Дніпропетровській областях.

Нагадаємо, нещодавно на Миколаївщині відкрили новий модульний ЦНАП.

Фото: фейсбук Миколаївська обласна державна адміністрація