Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні з’явилася платформа «Безпека дітей в Інтернеті»

21 Червня 2024, 13:21

Корпорація Google представила в Україні платформу «Безпека дітей в Інтернеті». На ній зібрані корисні інструменти та ресурси з онлайн-безпеки для дітей та підлітків, а також батьків і вчителів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на блог «Google Україна».

На платформі розміщено:

  • інформацію про основи цифрового громадянства й безпеки, адаптовану для дітей різного віку, поради щодо того, як навчити дітей ділитися інформацією онлайн відповідально, спілкуватися ввічливо та захищати свою конфіденційність;
  • інструменти та ресурси, які допоможуть батькам та вчителям розпочати розмову з дітьми про безпеку в Інтернеті.

Також на сайті є «Посібник із Family Link для батьків». Він допоможе встановити основні правила використання цифрових пристроїв у сім’ї. У ньому батьки знайдуть інформацію, як налаштувати застосунок Family Link, який допомагає організувати «батьківський контроль» за пристроями Android своїх дітей.

На додаток до цього, в окремому посібнику зібрано поради, які допоможуть молодому поколінню бути в мережі пильними, доброзичливими та сміливими, а також користуватись Інтернетом обачно і безпечно.

Фото: beinternetawesome.withgoogle.com

Крім того, на сайті зібрано продукти з онлайн-безпеки, які було запущено раніше:

  • Онлайн-гра «Interland: Безпека дітей в Інтернеті»– призначена для того, щоб допомогти дітям опанувати потрібні навички цифрової безпеки.
  • Посібник із безпеки дітей в Інтернеті– знайомить дітей з основами цифрового громадянства й безпеки, щоб допомогти їм досліджувати онлайн-світ упевнено.
  • Посібник із медіаграмотності для підлітків– основною метою посібника є формування основ медіаграмотності, щоб підлітки могли стати впевненими користувачами Інтернету, здатними критично оцінювати інформацію та відповідально ділитися нею онлайн.

«Google Україна» реалізує цей проєкт за підтримки Міністерства освіти і науки України та ГО «Смарт освіта». Усі навчальні матеріали було розроблено спільно з міжнародними партнерами Internet Keep Safe Coalition, Connect Safety та Family Online Safety Institute.

Раніше ми розповідали про те, що Google запускає безкоштовний освітній проєкт для малих бізнесів.