Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 2,5 тисячі українців виявили бажання приєднатися до кадрового резерву держслужбовців на ДОТ

20 Червня 2024, 20:21

За останніми даними, в інформаційно-комунікаційній платформі Резерву відновлення зареєстровано 2503 анкети кандидатів. З них 2291 – вже зараховано.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Національного агентства з питань державної служби (НАДС). Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Середній вік кандидатів – від 32 до 48 років. Більшість віддають перевагу майбутній роботі в Криму, Донецькій, Запорізькій і Херсонській областях.

Серед запропонованих напрямів роботи найчастіше обирають адміністративне керівництво, державний нагляд і контроль, правове забезпечення, запобігання корупції.

Важливо, що всі зараховані до Резерву відновлення мають змогу інтенсивно підвищити свій рівень професійної компетентності. Йдеться про дистанційний та очний формати навчання у різних регіонах України. На Порталі управління знаннями розміщено відповідні навчальні програми.

Крім того, у Вищій школі публічного управління розробили короткострокові програми з підвищення кваліфікації щодо управління деокупованими територіями.

Також є можливість навчатися у регіональних центрах підвищення кваліфікації. Там доступне навчання за більш ніж 20 програмами.

Якщо ви хочете приєднатися до відновлення деокупованих територій і маєте необхідну освіту, перейдіть за посиланням, зареєструйтесь у системі та заповніть анкету.

Нагадаємо, що координаторами проєкту є Мінреінтеграції та НАДС.