Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Бердянську на базі дитячого табору ворог відкрив пропагандистський центр

19 Червня 2024, 16:27

У тимчасово окупованому місті Бердянськ Запорізької області на базі дитячого табору «Червона гвоздика» росіяни відкрили черговий пропагандистський центр, куди вже у вихідні завезли дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм-канал начальниці Бердянської міської військової адміністрації Вікторії Галіціної.

«Окупанти запустили свій «відпочинок зі смаком пропаганди» у Бердянську. Раніше фейкова влада заявляла, що вони стануть учасниками так званої «освітньої програми» під назвою «гражданин большой страны». Організатори обіцяють дітям «незабутні канікули», хоча незабутні вони будуть здебільшого через тотальний контроль окупантів над усіма процесами»,розповіла Галіціна.

Крім того, навіть після початку роботи окупаційна адміністрація табору продовжує шукати чималу кількість працівників, що свідчить про проблеми з персоналом та небажання жителів міста співпрацювати з ворогом.

Фото: телеграм Вікторія Галіціна/Бердянська міська військова адміністрація

«Будьте уважні до своїх близьких і пам’ятайте, що справжній відпочинок для наших дітей – це безпека та мир, а не пропагандистські заходи під контролем окупантів», – зазначила голова Бердянської міської військової адміністрації.

Раніше РеІнформ розповідав про те, що на ТОТ ворог обіцяє підліткам путівки в Крим за «героїзацію» окупантів.