Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Допомога для бахмутян – центри підтримки та осередки в Україні

19 Червня 2024, 14:21

Бахмутян, які через повномасштабну війну вимушено покинули рідні домівки, з турботою приймають по всій України. Для цього організували центри та осередки для ВПО, де вони можуть отримати гумдопомогу та консультації від фахівців. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання Бахмут IN.UA.

 • Допомога переселенцям у Києві

Центр підтримки бахмутян у місті Київ та Київській області «#Яповернусь_Бахмут». Він працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 за адресою: вулиця Левка Лук’яненка, 14б.

У вихідні дні для юних бахмутян проводяться дитячі розважальні та спортивні заходи.

Центр веде реєстр ВПО з Бахмутської громади. При заповненні гугл-форми громадяни вказують свої потреби. Слідкувати за анонсами подій можна у Telegram за посиланням.

 • Допомога ВПО у Дніпрі

Центр підтримки бахмутян у Дніпрі та Дніпропетровській області «З Бахмутом у серці» працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00, у суботу – з 10:00 до 14:00 за адресою: вулиця Макарова, 1-Б.

Видача допомоги відбувається у середньому 1 раз на місяць та залежить від категорій вразливості до якої належить людина. Зокрема, бахмутяни можуть отримати:

 • харчові продукти;
 • засоби гігієни;
 • засоби першої потреби;
 • дитяче харчування;
 • засоби особистої гігієни (пелюшки, підгузки, інвалідні візки, ходунки).

Про потребу відвідувачі можуть повідомити безпосередньо у Центрі або, звернувшись до адміністратора у Telegram.

 • Допомога переселенцям у Полтаві

Осередок підтримки бахмутян у місті Полтава та Полтавській області «З Бахмутом у серці» знаходиться за адресою: вулиця В. Козака, 3а. Слідкувати за анонсами подій в цьому центрі можна у Telegram-спільноті за посиланням.

 • Допомога переселенцям у Харкові

Осередок підтримки бахмутян у місті Харків та Харківській області «З Бахмутом у серці» розташований за адресою: вулиця Лермонтовська, 9. Він працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.

Слідкувати за анонсами подій в цьому центрі можна у Telegram-спільноті за посиланням. Запит на потреби бахмутяни можуть подати особисто в осередок підтримки, або при заповненні гугл-форми у Telegram.

 • Допомога переселенцям Жовті Води

Осередок підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці» розташований за адресою: бульвар Свободи, 5б. Працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00.

Гуманітарна допомога надається жителям 2 рази на місяць. Списки на отримання формуються від потреб мешканців, які пройшли реєстрацію в осередку підтримки та від можливостей міжнародних організацій, волонтерів, які надають допомогу.

Слідкувати за анонсами подій у Telegram-спільноті за посиланням.

 • Допомога переселенцям у Кривому Розі

Осередок розташований за адресою: вулиця Космонавтів, 3. Працює з 10:00 до 16:00. У вихідні дні, суботу та неділю для юних бахмутян проводяться дитячі розважальні та освітні заходи.

Видача гумдопомоги здійснюється по мірі надходження гуманітарної допомоги від донорів. До гуманітарної допомоги для бахмутян входять: продуктові набори, гігієнічні набори, непродовольчі товари, речі першої необхідності,

Запит на потреби бахмутяни можуть надати особисто в осередок підтримки, за номером телефону або ж під час заповнення реєстраційної гугл-форми у Telegram.

Повний перелік адрес Центрів підтримки та осередків для бахмутян в Україні можна переглянути за посиланням.

Раніше ми розповідали, де переселенцям знайти безкоштовне житло в Запоріжжі та області.

МІТКИ