Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Латвія надасть кошти на розвиток інфраструктури в Україні

19 Червня 2024, 13:55

Цьогоріч Латвія виділить 6 мільйонів євро на підтримку розвитку інфраструктури в Україні, і таку ж суму підтримки планується закласти на 2025 рік. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що нещодавно представники Міністерства розвитку громад України зустрілися з латвійською делегацією на чолі з міністром економіки Латвії Вікторсом Валайнісом. Сторони обговорили розбудову логістичних ланцюжків, створення вигідних фінансових та економічних умов та стимулювання економічного співробітництва.

«Латвійська Республіка зацікавлена в зміцнені економічних зв’язків, зокрема в питаннях заміщення експорту сільськогосподарської продукції з рф та розвитку експортних шляхів. Передбачається, що для українських експортерів, так і для латвійських партнерів буде сформована пропозиція щодо комбінованого логістичного рішення, яке включатиме як наземний, так і морський транспорт», – йдеться у повідомленні.

Сторони також обговорили розширення співпраці у сфері залізничного транспорту і використання сервісу єЧерга.

Крім того, латвійська сторона запевнила у готовності авіаперевізника airBaltic розпочати роботу в Україні одразу після відновлення повітряного сполучення.

Нагадаємо, що Латвія затвердила новий пакет допомоги Україні.