Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Чернігівщині завдяки міжнародній допомозі відновили 70% зруйнованих будівель

18 Червня 2024, 13:23

В області завдяки підтримці міжнародних партнерів вже відновили 70% зруйнованого окупантами житла та об’єктів соціальної інфраструктури. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова першогозаступника голови Чернігівської обласної військової адміністрації Костянтина Мегема, пише Укрінформ.

«Саме завдяки підтримці міжнародних партнерів нам вдалося відновити уже 70% зруйнованого житла та соціальної інфраструктури, забезпечити безпечні умови в закладах освіти, енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури. В таких умовах самі б ми не справились», – сказав посадовець.

Зазначається, що регіон має гуманітарне та економічне співробітництво з багатьма країнами Європи. Зокрема, Латвія та Франція активно включились у допомогу з відбудови соціальної сфери й житла та забезпечення логістики регіону.

Також, як приклад муніципального партнерства, є відбудова школи у селищі Ягідне Іванівської громади, яка суттєво постраждала від ворожих атак. До її відновлення долучились 12 європейських партнерів.

Посадовець висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці і додав, що в Німеччині уже обговорили це питання із землею Мекленбург-Передня Померанія.

Раніше РеІнформ повідомляв про те, що Франція виділить Чернігівщині кошти на відновлення райлікарні та університету.